Aralık 3, 2023

KAYA’DAN SANDIK UYARISI: REHAVETE KAPILMAYIP SANDIĞA GİDELiM

0

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, 28 Mayıs’ta yapılacak 2. Tur Cumhurbaşkanlığı Seçimi için seçmenlere uyarıda bulundu.
Milletvekili Oğuzhan Kaya, Cumhur ittifakı seçmenlerine 28 Mayıs Pazar günü yapılacak seçimler öncesi uyarıda bulunarak, nasıl olsa kazanırız gibi bir rehavete girmemelerine dikkat çekerek mutlaka sandığa gidilmesi gerektiğine dikkat çekti.
“BU SEÇİM EMPERYALİSTLERLE, ANTİ-EMPERYALİSTLERİN SEÇİMİDİR”
2.Tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine değinen Milletvekili Kaya, 28 Mayıs’ta yapılacak seçimin yüzyılın seçimi olduğuna işaret ederek, “Bu seçim dış güçler tarafından yönetilen Millet ittifakı ile milletin adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimidir. Bu seçim Emperyalist güçlerin kumandası ile Anti-Emperyalist liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın arasında geçecek bir seçimidir” dedi.
“KAZAMA AZMİNİZİ DİRİ DUTUN”

AK nParti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur ittifakı destekçilerine yaptığı uyarıda, ‘nasıl olsa kazanıyoruz-kazanırız’ düşüncesinin rakiplerine yarayacağına değinerek, “ Bu nedenle mutlaka sandığa gidilmesi gerekiyor ve daha çok çalışmamız elzem olmuştur. Çevremizdeki insanlarımızı da mutlaka sandığa gidip, kazanma azmimizi diri tutup, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini sağlayalım” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir